Výlet do Melku - kropený okruh Wachauring

Milí příznivci ježdění dveřmi napřed, ve spolupráci s AWD.cz Vás zveme na kropený okruh Wachauring u rakouského Melku.

Okruh máme rezervován exkluzivně - bude k dispozici pouze nám, což mimo jiné znamená, že bude zaručen dostatečný prostor pro dokonalé vyježdění. Nejsou tedy v plánu žádné v pravidelných intervalech se střídající skupiny, žádný regulovaný vjezd, důraz budeme klást na to, aby si každý mohl jezdit ve chvíli, kdy na to bude mít chuť.

Termín konání
Pátek 10. 6. - Sobota 11. 6.
Celkem 11 hodin rozdělených do dvou dnů.

Harmonogram akce
Pátek 10. 6.

- příjezd, ubytování na hotelu, přesun na okruh
- 15:30 rozprava
- 16:00 - 20:00 jízdy

Sobota 11. 6.
- snídaně, check-out, přesun na okruh
- 9:00 - 12:00 jízdy
- 12:00 - 16:00 jízdy protisměr
- 16:00 ukončení společný odjezd


Na okruhu bude k dispozici garáž, ve které bude možno na oba dva dny uskladnit vše potřebné (nářadí, druhou sadu pneu, kompresory, …). Krom toho budeme mít k dispozici relax místnost s drobným občerstvením.

Omezení, požadavky na auta:
Než se na akci přihlásíte, mějte prosím na paměti tato omezení a požadavky kladené na vás a váš vůz. Za nás jakožto pořadatele je kontrolovat nebudeme, je však možné (a v případě hluku vozu dokonce i jisté) že jej budou non-stop monitorovat provozovatelé okruhu. Pokud některý z požadavků nedodržíte, reálně vám bude hrozit nevpuštění či stažení z okruhu, které nás sice bude velmi mrzet, avšak které nebude důvodem pro vracení ceny za účast.
Váš vůz nesmí být hlasitější než 83 dB při průjezdu cílovou rovinkou nebo hlasitější než 90 dB při vytočeném motoru na místě; nejste-li si zcela jisti, jak na tom z těchto pohledů jste, kontaktujte nás předem, máme k dispozici měřák hluku, tyto parametry vašeho vozu snadno ověříme, v případě potřeby doporučíme regulující opatření

Posádka vozu jezdícího po okruhu s vozem, který má rám, musí mít helmu (jak jezdec, tak i všichni spolujezdci)

Instruktor, mechanik a fotograf

Po celou dobu konání akce bude na okruhu k dispozici česky hovořící instruktor, jehož hlavním úkolem bude zájemcům osvětlit taje jízdy bokem a ze všech sil se jim snažit pomoci se zlepšit nejen v této disciplíně. Bude jím Martin Semerád, který nejen že umí řídit, ale který se aktivně disciplíně výuky řidičského umu věnuje. Bude tak poměrně snadno schopen definovat prostor pro individuální zlepšení a hlavně ho zájemcům předat.

Vedle instruktora bereme na akci též zručného a zkušeného mechanika, který bude v případě potřeby k dispozici všem účastníkům a jehož služeb snad nebudeme vůbec potřebovat.

K dispozici bude v neposlední řadě i fotograf a videokameraman v jedné osobě, který zpracuje pro zájemce materiály na památku. Ti, kdož si jeho práci objednají, dostanou po akci k dispozici opravdu profesionální (záběry z dronu, profi slow motion záběry a další) a hlavně individualizované materiály (ano, budete si přesně moci říci, co chcete vyfotit a natočit), kterými se třeba budou moci pochlubit svým kamarádům na FB nebo které si jenom schovají do vlastních archivů a budou je hrdě ukazovat vnukům, vnučkám, nebo ještě lépe pravnukům a pravnučkám. V případě, že bude dostatek kvalitních záběrů, může video vypadat třeba takto.

Ceny
Níže uvádíme cenové varianty účasti na akci, jakož i dalších volitelných služeb. Cena pro další kombinace je dostupná na vyžádání. Ceny jsou uváděny bez DPH.
Při platbě v korunách platí fixní kurz 27,5 Kč za 1 EUR.
Ubytováni budeme ve vyhlášeném čtyřhvězdičkovém hotelu v těsné blízkosti okruhu.

Oba dva dny ježdění s ubytováním a polopenzí pro jednoho
990 EUR
Oba dva dny ježdění s ubytováním a polopenzí pro dva 1070 EUR
Oba dva dny ježdění bez ubytování a polopenze pro jednoho až dva 890 EUR
Ježdění pouze v pátek (bez ubytování) 390 EUR
Ježdění pouze v sobotu (bez ubytování) 680 EUR
Instruktor k dispozici 60 EUR za oba dva dny 60 EUR
Sada 20 privátních foto v elektronické podobě 90 EUR
Privátní video z akce o délce cca 2 minuty 180 EUR
Doprava vozu tam a zpět na vyžádání (dle celkového počtu strojů) na vyžádání

 

cenu dopravy vašeho vozu vám dáme obratem vědět